Eindelijk kunnen wij onze leden melden dat Speel-o-theek Berend Botje weer open is! Dit wel onder een strak corona protocol, uit veiligheid voor u, uw kinderen en onze vrijwilligers! In onze nieuwe locatie aan de Linie 5 B treft u een overzicht van deze veiligheidsmaatregelen aan en deze dienen strikt nageleefd te worden! De belangrijkste regels zijn zoals u deze kent vanuit het RIVM, thuisblijven als u lichte klachten heeft, 1,5 afstand bewaren, hoesten of niezen in de elleboog etc. Voor het overige kunnen wij maar 1 ouder met kinderen tegelijkertijd binnen ontvangen, wij vragen uw begrip voor deze maatregelen en mogelijke wachttijden die u eventueel zou kunnen ondervinden.

Maar gelukkig kunt u weer bij ons terecht voor het lenen van speelgoed of het retour brengen van geleend speelgoed.Daar doen wij het voor!

Graag heten wij u van harte welkom!

Het bestuur en vrijwilligers.

Share This